
Дитячий ножик гребінець "Спа́йдермен" метелик балісонг безпечний тупий ніж для дитини, червоний 2844
- Готово до відправки
- Код: 2844
287 ₴
+380 (99) 315-15-73
Менеджер
- +380 (68) 891-12-85менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насправді ніж балісонг гребінця 2844 не є ножем-метеликом – це металевий гребінець, що складається, виготовлена в даному форм факторі.
За мотивами відомих коміксів від видавництва Marvel Comics із супер-героєм "Spider-Man" ("людина-павук").
Розкривши ніж, перед вами виявиться не стандартне лезо або незаточений клинок, як у звичайних тренувальних ножів, а плоска расческа-гребінець
Вона зручна для використання кожен день, для носіння в кишені піджака або штанів, а також є стильним аксесуаром зі сталі, вага гребінця всього 103 грами, що робить гребінець практично непомітним при носінні.
І, звичайно ж, цей метелик-гребінець добре підходить для використання як тренувальний балісонг, для відпрацювання прийомів поводження зі справжнім «метеликом», відточування навичок фліппінгу.
Таким чином, балісонг гребінець 2844 є об'єднанням двох концепцій - він є і стильним елементом вашого EDC-комплекту, який буде використовуватися за прямим призначенням, і як тренувальний балісонг для любителів прийомів поводження з цими красивими різновидами ножів.
Плюс до цього, вона відрізняється простотою конструкції - тут немає жодних кнопок, пружинок та інших деталей, які можуть легко вийти з ладу або засмітитися. Клямка-стоппер, надійно замикає половинки рукояті і не дає ножу спонтанно скластися.
Ніж балісонг (ніж метелик) гребінець 2844 – це цікавий аксесуар для використання кожен день та гарний варіант подарунку для ваших близьких, друзів та колег.
У нас на сайті великий вибір складних гребінців балісонгів (метеликів) різних кольорів і виробників.
Увага! Для занять фліппінгом (англ. "обертання") балісонг повинен пройти мінімальну попередню підготовку.
Різьбові з'єднання Обов'язково повинні бути посаджені на різьбовий герметик (або як варіант - на лак для нігтів).
На загублені з вини користувача гвинти і розкручені вироби Гарантія не поширюється!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Firman |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага ножа | 103 г |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина у складеному стані | 13 см |
| Довжина леза | 100 мм |
| Довжина ножа | 220 мм |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Матеріал леза | 420 |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Призначення | Повсякденний |
| Поверхня | Матова |
| Стан | Нове |
| Твердість ріжучого леза | 50 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Червоний |
| Ширина леза | 17 мм |
| заточення ножа | Не заточений |
- Ціна: 287 ₴





