
Тактичний, штурмовий суперкріпкий рюкзак 32 літра олива. Кордура 1100 ден MS
- Готово до відправки
- Код: 174/11
3 131 ₴
- +380 (68) 891-12-85менеджер
Оригінал виробництва ТМ "5.15.b".
Має щільну ортопедичну спину.
Рюкзак зшивається "обувною капроновою ниткою".
Колір: Оліва.
Матеріал: Кордура 1100 ден.
Ширина: 32 см.
Висота: 50 см.
Глибина: 19 см.
Об’ єм: 32 літра
Вага: 1 кг.
Характеристики ткани: Особливості пошиття:

1. Міцна Ручка для перенесення рюкзака в руці.
2. Можливість встановити додаткові вантажні стропи
3. Міцні застібки- блискавки.
4. Полоса "velcro" для розміщення неймтейпа, патча з групою крові та інших нашивок.
5. Компресіоновані лямки з защелкою на міцному фастексі.
6. Полоса "velcro" для розміщення ім'я.
7. M.O.L.L.E для зміцнення навісного спорядження, підсумок.
Вантажові стропи для зміцнення додаткового обладнання.

1. M.O.L.L.E. Можливість встановити додаткові вантажнітропи
2) Компресіонні лямки з защелкою на міцному фастексі.
3. Система M.O.L.L.E.
4) Укріплення лям на основі рюкзака.

1. Регулювання плечових лямок на висоті.
2) Зміцнення плечових лямок.
3. Щільність Основа.
4. Нагрудний ремінь з регулюванням і міцною застібкою "Fastex".
5. Скоба для регулювання довжини і висоти грудної стяжки.
6. Ортопедичний спина.
7. Система швидкого спуску. Регульовані по довжині м’які лямки анатомічної форми.
8 Закрепи для зміцнення додаткового обладнання.



1. Грузові стропи для зміцнення додаткового обладнання.
2) Люверс для стока води і вентиляції.

1. відділення для ортопедічної спини.
2) Закріплення бронепластини.
3. Міцність для гідросистеми.
4. Карман під гідросистетом.
5 Крапка бронепластини.
6. Люверс для вентиляції.
7. Карман 25 см. х 27 см.
Карман 25 см. х 15 см.
9. Ручка-петля для швидкого розкриття рюкзака.
Тактичний рюкзак з системою M.O.L.L.E для штурмових виходів, не довгострокових походів чи пересування по місту.
Система швидкого спуску.
Рюкзак має один головний компонент на блискавицю.
Одне фронтове відділення на блискавки і два передніх накладних кишені на блискавки.
Міцна ручка для перенесення рюкзака в руці.
Спеціальний отвір для питної трубки.
Ергономічні, м’які плечові лямки анатомічної форми регулюються за тривалістю і висотою і мають грудну сережку.
По боках рюкзака розташовані комппресіонні тягки.
Ряди M.O.L.L.E. для зміцнення навісного спорядження або підсумок нашіти на фронтальному боці, а також з боків рюкзака.
На зовнішньому боці розміщена смуга вівкро для розміщення неймтейпа, патча з групою крові або інших нашивок.
Кольори в асортименті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 5.15.b |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Кордура |
| Вага | 1 кг |
| Колір | Оливковий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Обсяг | 32 мл |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 19 см |
| Ширина | 32 см |
| Висота | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Малий |
| Особливості | Система підвіски Molle, Важка праця, Бічна стяжка, Поясний ремінь, Ламки анатомічної форми, Водовідштовхлива пропілка, Сумісність із гідратом |
| Кількість лямок | 2 |
| За типом конструкції | М' який |
| Вікова група | Для дорослих |
| Підлога | Унісекс |
| Особливості рюкзака | Анатомічна конструкція, Поясний ремінь, Грудна стяжка, гідрат, кріплення для гідратора |
| Призначення рюкзака | Тактичний штурмовий |
| Вентиляція спини | Сітка |
- Ціна: 3 131 ₴








