
Ніж метелик складна гребінець балисонг навчальний безпечний тренувальний тупий ніж для дитини хамелеон MS
- Готово до відправки
- Код: М-278
318 ₴
+380 (99) 315-15-73
Менеджер
- +380 (68) 891-12-85менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насправді ніж балісонг гребінець М-278 не є ножем-метеликом — це металевий складаний гребінець, виготовлений у цьому формному факторі. Вона зручна для використання щодня, для носіння в кишені піджака або штанів, а також є стильним аксесуаром із неіржавкої сталі, який важить лише 137 грамів. І, звісно ж, цей метелик-гребінець добре підходить для використання як тренувального балісонга, для відпрацювання прийомів поводження зі справжньою «метеликом», відточування навичок фліпінгу. Отже, балісонг гребінець М-278 є об'єднанням двох концепцій — він є і стильним елементом вашого EDC-комплекту, який використовуватиметься за прямим призначенням, і як тренувальний балісонг для шанувальників приймань з цими красивими різновидами ножів. Плюс до цього, вона вирізняється простотою конструкції — тут немає жодних кнопок, пружинок та інших деталей, які можуть легко вийти з ладу або зав'язуватися. Засувка-стоппер надійно замикає половинки колодки та не дає ножу самовільно скластися. Ніж балісонг (ніж метелик) гребінець М-278 — це цікавий аксесуар для використання щодня і гарний варіант подарунка для ваших близьких, друзів і колег. Внимание! Для занять фліпінгом балісонг має пройти мінімальну попереднє підготовку. Нарізні з'єднання Обов'язково мають бути посаджені на нарізний герметик. На загублені з вини користувача гвинти та розкручені вироби Гарантія не поширюється!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сварог |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Туризм |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Довжина у складеному стані | 13 см |
| Довжина ножа | 210 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 318 ₴








