
Тренчик з фастексом страховий шнур швидкоз'єднаний паракорд олива ms
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 991
238 ₴
Показати оптові ціни- +380 (68) 891-12-85менеджер
Страхувальний шнур (тренчик) з фастексом, швидкоз'єднаний (паракорд, олива)
Головне призначення шнура - запобігання утері зброї або спорядження.
Також можна використовувати для інструментами, Листами, ліхтариками, раціями, ключами і далі.
Основа шнура - полімерна монолітна товщина 2,5 мм, обтята паракордом.
Шнур — надійний, довготривалий і практичний.
З одного боку шнура є ренчик з міцної поліамісної стрічки 25 мм.
Тренчик застигає на липучку -велкро.
Він розрахований на максимальну ширину ременя 5 - 5,5 см (постійний або тактичний ремінь).
molle сумісного підвісу Можна закріпити на елементі військового спорядження.
Пластиковий фастекс у верхній частині дозволяє миттєво відстебнути шнур.
З іншого боку є металевий карабін, з його допомогою шнура легко прикріпити в провушину на рукояті або, якщо є така потреба, пристібнути зв'язок ключів, ліхтар, ніж і т.д.
Загальна довжина з підвісом у стані спокою: приблизно 48 см.
Довжина спіралі в стані спокою - 17-18 см.
Наручний діаметр спіралі - 14 діаметр шнура - 3,5 мм.
За стрільби з видовженою рукою шнур без проблем розтягується на 120 см і більше, Після чого повертається до початкового стану.
За допомогою спіральної форми шнура Використано з компактним розміром у стисненому стані.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Особливості | Кріплення на пояс |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Під калібр | 9 К |
| Стан | Новий |
| Сумісність | ПМ, Форт17, Glock19, Форт 20 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 5.0 |
| Довжина | 15.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Самостраховка |
| Зовнішній діаметр спіралі | 14 мм |
| Діаметр шнура в перерізі | 3,5 мм |
| Довжина спіралі в стані спокою | 17-18 см |
| Розтягнення шнура | 120 см і більше |
| Плоська пензля | шнур з фастексом |
- Ціна: 238 ₴



