
Кобура поясна Скат, Наган не формована (шкіра, чорна) ms
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 28202
468 ₴
Показати оптові ціни- +380 (68) 891-12-85менеджер
Кобура для Скат, Наган НКВД поясна, внутрішньомрява (скритого носіння) не формована з кліпсою (шкіра, чорна)
Під час носіння на поясі кобура кріпиться вертикально. Для зручності витягання пістолета передбачений невеликий нахил.
Для прихованого носіння є металевий кліпс на зовнішньому боці кобури.
Призначена для носіння на поясному ремені та внутрішньобрючно укорочених револьверів Наган НКВД, Гром, для револьвера Скат, , а також інших моделей, близьких до цих револьверів за конструкцією та габаритами.
Кобура поясна Скат, Наган не формована виготовлена зі щільної шкіри завтовшки 2.5-3.0 мм.
На задній стороні кобури нашита шкіряна накладка для носіння на поясному ремені. Максимальна ширина ременя — 45 мм.
Відповідна частина кнопки хлястика втоплена та не перешкоджає вилученню револьвера. Нижній шов на кобурі та шви на задній накладці укріплені заклепками.
На поясі кобура фіксується вертикально: на ремені — з невеликим нахилом вперед, на скобі — під прямим кутом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 85 г |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Кобура |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2 см |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель зброї | Скат |
| Сумісність | Скат |
| Робоча рука | Права |
- Ціна: 468 ₴


