-10%
Кобура Desert Eagle Пустынный орёл поясная + скрытого внутрибрюч с клипсой Шкіра чорна ms
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 97201
630 ₴
567 ₴
Показати оптові ціни- +380 (68) 891-12-85менеджер
Кобура поясна для Desert Eagle (Пустковий орел) виготовлена зі щільної натуральної шкіри чорного кольору, завтовшки 2,5-3,0 мм.
Формована методом гарячого тиснення за формою, скопійованою з оригінального пістолета.
На лицьовій стороні кобури нашита шкіряна накладка, у яку вставлена металева кліпса.
Кобура може носитися у двох положеннях:
- відкрите носіння на поясному ремені завширшки до 45 мм.
— приховане носіння на металевій скобі — внутрішньобрючно (під штанами, штанами, шортами тощо).
Кобура кріпиться вертикально. Для зручності вилучення пістолета передбачений невеликий нахил.
Кобура може носитися на поясному ремені завширшки до 45 мм.
На поясному ремені кобура фіксується з нахилом вперед під кутом приблизно 75 градусів до горизонталі.
Хлястик кобури застібається на кільцеву кнопку. Відповідна частина кнопки хлястика втоплена врівень із поверхнею шкіри, і не заважає витяганню пістолета.
Завдяки своїй конструкції дає змогу швидко витягти пістолет.
Колір шкіри — чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кобура |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вага | 0.3 г |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Узори і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Товщина | 0.2 мм |
| Щільність матеріалу | 0.2 кг/м3 |
- Ціна: 567 ₴


