
Дитячій металевий Хамеліон Радужний Метелик MS
- Готово до відправки
- Код: 520
354 ₴
+380 (99) 315-15-73
Менеджер
- +380 (68) 891-12-85менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безпечний дитячий ніж для трюків 520 — це гарантія абсолютної безпеки тренувань, як для вас, так і для оточення — з ним можна тренуватися, не боячись порізів та інших поранень травматизму себе та навколишніх людей. Заокруглена та незаточена пластина повністю безпечна. Лезо не заточене! - ніж безпечний для дітей. Ніж метелик, балісонг 520 — це якісне пристосування, що дає змогу тренуватися в фліпінгу та відпрацьовувати безліч інших прийомів поводження з таким типом ножів. Як такого клинка в нього немає — його роль відіграє пластина з отворами, які несуть як декоративну, так і практичну функцію: полегшувати вагу. Як і в класичному балісонгу, цей елемент складається, ховається в ручку з неіржавкої сталі. Ручка 520 як і в багатьох сучасних метеликів — зроблена з суцільнометалевих пластин і розділяється уздовж дві частини: тут уже все, як у ножах класичної конструкції. Основні переваги тренувального балісонга 520: Є чудовим тренувальним засобом, який підходить для відпрацювання прийомів роботи зі справжнім ножем-балісонгом. Надійність конструкції — оскільки тут немає жодних кнопок, пружинок, і поготів складних механізмів, то тут і нема чому виходити з ладу, обростити брудом і остаточно ламатися. Навіть якщо ви втомитеся неправильно скласти клинок або ще якось ризикувати, нічого страшного не станеться: закруглена й незаточена пластина повністю безпечна. Тренувальний ніж-балісонг 520 — простий, легкий у користуванні, доступний і безпечний у користуванні, тому підходить як дітям, так і тільки вподобаним балісонгам дорослим. Внимание! Для занять фліпінгом (англ." обертання") балісонг має пройти мінімальну попередню підготовку. Нарізні з'єднання Обов'язково мають бути посаджені на нарізний герметик (або як варіант — на лак для нігтів). На загублені з вини користувача гвинти та розкручені вироби Гарантія не поширюється!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сварог |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Фіолетовий |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Повсякденний |
| Тип | Складаний |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Довжина рукоятки | 112 мм |
| Довжина ножа | 212 мм |
| Довжина у складеному стані | 12 см |
| Поверхня | Глянцева |
| Вага ножа | 115 г |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина леза | 90 мм |
- Ціна: 354 ₴





